Het programma van de Summer Course 2025 is bekend!

Nieuwsbericht 22 jul 2025

Op 26 augustus 2025 organiseren we weer de Summer Course samen met MSG Sustainable Strategies en CE Delft. Een inspirerende dag vol kennisdeling, interactie en frisse inzichten rondom de lokale warmtetransitie. Schrijf je in voor dit gratis evenement!

Het wordt steeds warmer, zowel binnen als buiten, maar hoe houden wij ons hoofd koel? Deze Summer Course is speciaal voor gemeentelijke ambtenaren die actief zijn in het domein van de warmtetransitie.

Onze experts van MSG Sustainable Strategies, CE Delft en Stichting W/E adviseurs hebben een zorgvuldig lesprogramma ontwikkeld. Verwacht actuele inzichten, praktische handvatten en volop ruimte voor uitwisseling. Deelname is gratis, en er is plek voor maximaal 25 deelnemers.

Programma Summer Course 2025

Het programma is intussen bekend. We nemen onder andere de isolatie onder de loep en je gaat aan de slag met het ontwikkelen van een integrale isolatieaanpak in een fictieve wijk. Daarnaast duiken we in de wereld van koude-voorzieningen. Wat zijn de knelpunten, kansen en instrumenten? En hoe maken we koude zichtbaar én werkbaar in beleid?

De Summer Course 2025 vindt plaats op 26 augustus bij Studio Hilversum, Lage Naardeweg 45. Grijp deze kans en doe mee. Schrijf je in door een mail te sturen naar geke@msgstrategies.nl.