CO₂-KPI dashboard: fase 2

Nieuwsbericht 18 dec 2025

Op 4 december 2025 startte fase 2 van het CO₂-KPI dashboard. Na twee jaar ontwikkeling is het tijd om de tool verder door te ontwikkelen en te implementeren bij woningcorporaties.

Op 4 december 2025 was de aftrap van fase 2 CO2-KPI. De afgelopen twee jaar hebben negen woningcorporaties, Groene Huisvesters, W/E adviseurs, BouwhulpGroep en PT Advies het CO₂-KPI dashboard ontwikkeld. Een praktische tool waarmee corporaties zelf inzicht krijgen in de materiaalgebonden CO₂-impact van nieuwbouw, renovatie, sloop en onderhoud. Dat geeft richting aan duurzame keuzes en maakt het mogelijk om te sturen op resultaat in plaats van inspanning.

Tijd voor fase 2: doorontwikkeling van het dashboard en implementatie bij corporaties. Op 4 december was de aftrap met een goed gevulde zaal: zowel al aangesloten corporaties als nieuwe corporaties zaten met elkaar aan tafel. Ervaringen werden gedeeld en wensen uitgesproken. Genoeg om mee door te kunnen en de tool nog beter te maken.

Hier lees je terug wat er in fase 1 is opgeleverd en wat je ermee kan doen.

Wil je meer weten over het CO2-KPI dashboard? Neem dan contact op met Marije Pet of Igor Martin.